🏏 India vs Australia – India unggul 6 wicket – T20 Dunia 🏏 Faizal A. menang RM 4,200 – taruhan Man of the Match 🏏 IPL 2026 – Mumbai Indians vs Chennai Super Kings malam ini 🏏 Hazwan R. menang RM 7,800 – taruhan pemenang siri 🏏 England vs Pakistan – odds 1.95 untuk Pakistan menang 🏏 Norhidayah M. menang RM 2,550 – first innings runs 🏏 Asia Cup 2026 – jadual penuh tersedia di xbet100 🏏 Azli K. menang RM 9,100 – taruhan siri ODI 🏏 India vs Australia – India unggul 6 wicket – T20 Dunia 🏏 Faizal A. menang RM 4,200 – taruhan Man of the Match 🏏 IPL 2026 – Mumbai Indians vs Chennai Super Kings malam ini 🏏 Hazwan R. menang RM 7,800 – taruhan pemenang siri 🏏 England vs Pakistan – odds 1.95 untuk Pakistan menang 🏏 Norhidayah M. menang RM 2,550 – first innings runs 🏏 Asia Cup 2026 – jadual penuh tersedia di xbet100 🏏 Azli K. menang RM 9,100 – taruhan siri ODI
TARUHAN KRIKET – BUKA 24/7

Kriket xbet100 – Taruhan Kriket Langsung IPL, T20 & ODI untuk Pemain Malaysia

Dari IPL hingga Piala Dunia T20 — xbet100 menawarkan pasaran taruhan kriket terlengkap dengan odds terbaik, taruhan dalam perlawanan secara langsung, dan deposit mudah melalui Touch 'n Go atau DuitNow.

Taruhan Langsung In-Play 100+ Pasaran per Perlawanan IPL & T20 Dunia Mesra Mudah Alih
xbet100
12+
Perlawanan Langsung Kini
100+
Pasaran per Perlawanan
RM 10
Taruhan Minimum
<5 min
Bayaran Kemenangan

Perlawanan Kriket di xbet100

Odds dikemaskini masa nyata
IPL 2026 LIVE
Mumbai Indians VS Chennai Super Kings
T20 – Inning ke-2, Over 14.3
Mumbai 1.72
Draw 15.00
Chennai 2.10
MI 128/4 (14.3 ov) | CSK 165/7 (20 ov)
T20 Dunia LIVE
India VS Pakistan
T20 – Inning ke-1, Over 8.2
India 1.55
Draw 18.00
Pakistan 2.45
IND 72/1 (8.2 ov) | Inning ke-2 belum bermula
IPL 2026 Malam Ini 20:00
Royal Challengers VS Kolkata Knight Riders
T20 – Wankhede Stadium
RCB 2.00
Draw 14.00
KKR 1.85
Siri ODI Hari Ini 14:30
England VS Australia
ODI – Perlawanan ke-3 daripada 5
England 2.15
Draw 10.00
Australia 1.70
Asia Cup 2026 Esok 19:30
Sri Lanka VS Bangladesh
T20 – Kumpulan A
Sri Lanka 1.62
Draw 16.00
Bangladesh 2.30
IPL 2026 Esok 20:00
Delhi Capitals VS Sunrisers Hyderabad
T20 – Arun Jaitley Stadium
Delhi 1.90
Draw 13.00
Hyderabad 1.95

Taruhan Kriket Langsung (In-Play) di xbet100

Odds berubah mengikut keadaan perlawanan — taruh semasa perlawanan sedang berlangsung untuk peluang terbaik.

IPL 2026 LIVE
Mumbai Indians VS Chennai Super Kings
T20 – Inning ke-2, Over 14.3
Mumbai1.72
Draw15.00
Chennai2.10
MI 128/4 (14.3 ov) | CSK 165/7 (20 ov)
T20 Dunia LIVE
India VS Pakistan
T20 – Inning ke-1, Over 8.2
India1.55
Draw18.00
Pakistan2.45
IND 72/1 (8.2 ov)

Perlawanan Kriket Hari Ini di xbet100

IPL 2026 Malam Ini 20:00
Royal Challengers VS Kolkata Knight Riders
T20 – Wankhede Stadium
RCB2.00
Draw14.00
KKR1.85
Siri ODI Hari Ini 14:30
England VS Australia
ODI – Perlawanan ke-3 daripada 5
England2.15
Draw10.00
Australia1.70

Taruhan IPL 2026 di xbet100

Liga kriket T20 paling popular di dunia — taruh pada setiap perlawanan IPL dengan odds terbaik dan lebih 100 pasaran pilihan.

IPL 2026 LIVE
Mumbai Indians VS Chennai Super Kings
T20 – Over 14.3
Mumbai1.72
Draw15.00
Chennai2.10
IPL 2026 Malam Ini 20:00
Royal Challengers VS Kolkata Knight Riders
T20 – Wankhede Stadium
RCB2.00
Draw14.00
KKR1.85
IPL 2026 Esok 20:00
Delhi Capitals VS Sunrisers Hyderabad
T20 – Arun Jaitley Stadium
Delhi1.90
Draw13.00
Hyderabad1.95

Taruhan T20 Antarabangsa di xbet100

Perlawanan T20 antarabangsa — tempo pantas, aksi meletup, odds berubah setiap over.

T20 Dunia LIVE
India VS Pakistan
T20 – Over 8.2
India1.55
Draw18.00
Pakistan2.45
Asia Cup 2026 Esok 19:30
Sri Lanka VS Bangladesh
T20 – Kumpulan A
Sri Lanka1.62
Draw16.00
Bangladesh2.30

Taruhan ODI di xbet100

Format 50-over yang penuh strategi — taruh pada pemenang, total larian, wickets dan banyak lagi pasaran ODI eksklusif.

Siri ODI Hari Ini 14:30
England VS Australia
ODI – Perlawanan ke-3 daripada 5
England2.15
Draw10.00
Australia1.70
xbet100

Kejohanan Kriket Utama yang Tersedia di xbet100

Dari liga domestik hingga kejohanan dunia — xbet100 merangkumi semua pertandingan kriket besar yang diminati pemain Malaysia.

🏆
Indian Premier League (IPL)
T20 – India • 10 pasukan
Sedang berlangsung
🌍
T20 World Cup
T20 – Antarabangsa • 20 negara
Sedang berlangsung
🌏
Asia Cup 2026
T20 – Asia • 6 negara
Sedang berlangsung
🏏
Siri ODI England vs Australia
ODI – 5 perlawanan
Sedang berlangsung
🎯
The Ashes 2026
Test • England vs Australia
Akan datang – Jun 2026
🌐
Piala Dunia ODI 2026
ODI – Antarabangsa • 14 negara
Akan datang – Ogos 2026
⚡
Pakistan Super League (PSL)
T20 – Pakistan • 6 pasukan
Akan datang
🦁
Big Bash League (BBL)
T20 – Australia • 8 pasukan
Akan datang – Dis 2026

Jenis Pasaran Taruhan Kriket di xbet100

xbet100 menawarkan lebih 100 pasaran taruhan untuk setiap perlawanan kriket — jauh melebihi sekadar meneka pemenang sahaja.

Paling Popular
Pemenang Perlawanan

Pasaran asas — pilih pasukan yang anda jangka akan menang. Untuk T20, odds biasanya antara 1.5 hingga 2.5 bergantung pada kekuatan kedua-dua pasukan.

In-Play
Pemenang Semasa Bermain

Taruh semasa perlawanan sedang berlangsung — odds berubah setiap bola berdasarkan markah semasa, wickets yang jatuh dan over yang berbaki.

Nilai Tinggi
Man of the Match

Teka pemain yang akan dinobatkan sebagai Man of the Match — odds biasanya antara 5.00 hingga 25.00 bergantung pada pemain dan jangkaan prestasi.

Statistik
Total Larian (Over/Under)

Taruh sama ada jumlah larian dalam innings atau perlawanan keseluruhan akan melebihi (over) atau kurang daripada (under) had yang ditetapkan.

Statistik
Total Wickets

Teka berapa banyak wicket akan jatuh dalam sesebuah innings atau perlawanan penuh — over atau under nilai yang ditetapkan oleh xbet100.

Eksklusif
Larian dalam 6 Over Pertama (Powerplay)

Teka jumlah larian yang akan dicetak semasa fasa Powerplay (6 over pertama) — pasaran popular kerana tempo perlawanan paling pantas pada fasa ini.

Pemain
Pemarkah Tertinggi

Teka pemain yang akan mencetak larian terbanyak dalam perlawanan atau innings — boleh memilih dari senarai batsman pilihan dengan odds masing-masing.

Pemain
Pengambil Wicket Terbanyak

Teka bowler yang akan mengambil bilangan wicket terbanyak — pasaran yang menarik perhatian peminat kriket yang mengikuti statistik bowler dengan teliti.

Siri
Pemenang Siri / Kejohanan

Taruh pada pasukan yang akan memenangi keseluruhan siri atau kejohanan sebelum ia bermula — odds lebih tinggi tapi keuntungan potensi jauh lebih besar.

Kenapa Pemain Malaysia Pilih Taruhan Kriket di xbet100?

Platform yang dibina dengan keperluan peminat kriket Malaysia dalam fikiran — dari IPL hingga Piala Dunia T20.

Taruhan In-Play Masa Nyata

Odds kriket di xbet100 dikemaskini setiap bola — taruh semasa perlawanan berlangsung dan manfaatkan perubahan momentum pasukan dalam masa nyata.

100+ Pasaran per Perlawanan

Bukan sekadar meneka pemenang — xbet100 menawarkan lebih 100 pasaran berbeza untuk setiap perlawanan, dari total larian hingga Man of the Match.

Odds Kriket Kompetitif

xbet100 menyediakan odds kriket yang kompetitif dengan margin penyelia yang rendah — lebih banyak nilai untuk setiap ringgit yang anda pertaruhkan.

Sesuai untuk Mudah Alih

Ikuti perlawanan dan taruh dari mana sahaja menggunakan telefon pintar anda — antara muka kriket xbet100 dioptimumkan sepenuhnya untuk skrin mudah alih.

Deposit Mudah Kaedah Tempatan

Gunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks — semua kaedah Malaysia yang sudah biasa.

Bayaran Kemenangan Pantas

Kemenangan taruhan kriket di xbet100 diproses dan dikreditkan ke akaun anda dalam masa kurang dari 5 minit selepas keputusan perlawanan disahkan.

Platform Selamat & Dipercayai

Semua transaksi di xbet100 dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit — maklumat peribadi dan kewangan anda sentiasa selamat sepenuhnya.

Buka 24 Jam Sehari

Kriket dimainkan di seluruh dunia merentas zon masa berbeza — xbet100 sentiasa buka untuk membolehkan anda taruh pada masa yang paling sesuai untuk anda.

xbet100

Cara Mula Bertaruh Kriket di xbet100 – 4 Langkah Sahaja

Proses yang mudah dan pantas — dari daftar hingga taruhan pertama dalam masa kurang dari 5 minit.

1
Daftar Akaun Percuma

Isi nama, nombor telefon Malaysia dan kata laluan. Sahkan melalui OTP dan akaun anda siap dalam masa 2 minit — tanpa sebarang bayaran pendaftaran.

2
Deposit Melalui Kaedah Tempatan

Gunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks. Minimum deposit RM30, diproses serta-merta.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Buka bahagian Kriket, pilih perlawanan yang anda mahu, kemudian pilih jenis taruhan — pemenang, total larian, Man of the Match atau mana-mana pasaran lain yang menarik minat anda.

4
Sahkan Taruhan & Nonton!

Masukkan jumlah taruhan, semak semula slip taruhan dan sahkan. Kemudian nonton perlawanan — kemenangan dikreditkan automatik apabila keputusan disahkan.

xbet100 vs Platform Lain – Taruhan Kriket Mana Lebih Baik?

Lihat perbandingan yang adil antara xbet100 dan platform taruhan sukan lain dari sudut taruhan kriket.

Ciri / Perkhidmatan xbet100 Platform A Platform B
Liputan Kejohanan Kriket IPL, T20 Dunia, ODI, Test, BBL & lebih IPL & T20 sahaja Terhad
Pasaran per Perlawanan 100+ pasaran 30–50 pasaran 10–20 pasaran
Taruhan In-Play (Masa Nyata) Ya, setiap bola Ya, setiap over Tiada
Deposit Touch 'n Go / DuitNow Ya Tiada Tiada
Bayaran Kemenangan <5 minit 1–3 jam 24 jam
Man of the Match / Player Bets Ada Tiada Tiada
Taruhan Pemenang Kejohanan (Outright) Ada Ada Tiada
Antara Muka Mudah Alih Dioptimumkan penuh Sederhana Tidak dioptimumkan

Panduan Lengkap Taruhan Kriket di xbet100 untuk Peminat Malaysia

Kriket mungkin bukan sukan yang paling popular di Malaysia seperti bola sepak atau badminton, tapi bilangan penggemar kriket di negara kita semakin berkembang dari tahun ke tahun — terutamanya IPL yang disiarkan secara langsung di televisyen dan platform dalam talian. Ramai rakyat Malaysia dari pelbagai latar belakang mengikuti IPL dengan penuh semangat, dan sudah tentu, taruhan kriket juga semakin mendapat tempat. Di xbet100, kami menyedari trend ini dan membina platform taruhan kriket yang benar-benar sesuai untuk pemain Malaysia.

Antara semua kejohanan kriket yang tersedia di xbet100, IPL (Indian Premier League) adalah yang paling banyak mendapat perhatian. IPL bermula setiap April dan berakhir sekitar Mei–Jun, dengan perlawanan hampir setiap hari — bermakna ada peluang taruhan setiap malam selama hampir dua bulan penuh. Format T20 IPL sangat sesuai untuk taruhan kerana ia pantas, penuh aksi dramatik, dan keputusan boleh berubah dalam masa beberapa minit sahaja. xbet100 merangkumi setiap perlawanan IPL dengan lebih 100 pasaran taruhan berbeza.

Salah satu ciri yang paling digemari pemain kriket di xbet100 ialah taruhan in-play atau taruhan semasa perlawanan berlangsung. Berbeza daripada taruhan biasa yang dibuat sebelum perlawanan bermula, taruhan in-play membolehkan anda bertaruh semasa perlawanan sedang berjalan dengan odds yang berubah mengikut keadaan sebenar di padang. Bayangkan India sedang kekalahan 50/3 dalam 7 over pertama — odds untuk India menang mungkin sudah naik kepada 3.00 atau lebih, tapi jika anda percaya Virat Kohli masih belum habis, itulah masa terbaik untuk taruh. Kemudian apabila beliau mencetak 80 larian dan mengembalikan India ke landasan betul, kemenangan anda sudah terjamin sebelum perlawanan tamat.

T20 World Cup adalah satu lagi kejohanan yang menjana minat yang sangat besar di xbet100. Apabila India bertemu Pakistan, hampir mustahil untuk tidak teruja — dan bagi pemain Malaysia yang mengikuti kriket, perlawanan India-Pakistan adalah antara acara sukan paling ditunggu-tunggu di dunia. Pada kejohanan T20 Dunia, pasukan-pasukan dari Asia, Australia, Barat Indies dan Eropah semuanya hadir, menjadikan pilihan taruhan lebih pelbagai dan menarik.

Untuk pemain yang baru pertama kali mencuba taruhan kriket di xbet100, pasaran yang paling mudah untuk dimulakan ialah taruhan pemenang perlawanan (Match Winner). Anda hanya perlu memilih pasukan mana yang anda percaya akan menang — odds biasanya antara 1.40 hingga 2.80 bergantung pada kekuatan relatif kedua-dua pasukan. Setelah anda lebih selesa, mulalah terokai pasaran lain seperti total larian (sesuai untuk mereka yang boleh menganalisis kekuatan pemukul), jumlah wickets (untuk mereka yang mengikuti statistik bowler), atau Man of the Match untuk odds yang lebih tinggi.

xbet100 juga menawarkan taruhan Outright atau taruhan pemenang kejohanan sebelum kejohanan bermula. Contohnya, pada permulaan musim IPL, anda boleh taruh pada pasukan mana yang akan menjuarai keseluruhan IPL — odds untuk juara biasanya antara 4.00 hingga 12.00 bergantung pada pasukan. Jika jangkaan anda tepat, pulangan anda jauh lebih besar berbanding taruhan perlawanan biasa. Ini adalah cara yang popular di kalangan pemain xbet100 yang betul-betul mengikuti perkembangan kriket dan mahu mengetengahkan pengetahuan mereka.

Satu perkara yang sering memberi kelebihan kepada pemain kriket di xbet100 berbanding platform lain ialah kelajuan kemaskini odds semasa in-play. Odds dikemaskini hampir setiap bola — bermakna peluang yang anda lihat adalah gambaran tepat keadaan semasa perlawanan. Ini penting kerana dalam kriket T20, keadaan boleh berubah drastik dalam satu over sahaja. Seorang batsman yang mencetak 4 atau 6 berturut-turut boleh mengubah odds dengan ketara — dan pemain yang pantas membuat keputusan boleh memanfaatkan perubahan tersebut.

xbet100

Dari sudut praktikal, deposit dan pengeluaran di xbet100 untuk taruhan kriket adalah sangat mudah bagi pemain Malaysia. Anda boleh menggunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks — semua kaedah yang sudah biasa dalam kehidupan harian rakyat Malaysia. Minimum deposit adalah RM30, dan kemenangan boleh dikeluarkan semula melalui kaedah yang sama dalam masa kurang dari 5 minit. Kelajuan ini sangat penting bagi pemain yang aktif bertaruh pada pelbagai perlawanan dalam satu hari.

Untuk mereka yang baru mula mengenali kriket, ada beberapa istilah asas yang berguna untuk diketahui sebelum mula bertaruh. Innings adalah fasa di mana satu pasukan memukul — dalam T20 setiap pasukan ada satu innings masing-masing, manakala dalam ODI ada 50 over setiap innings. Over bermakna 6 bola dilempar oleh seorang bowler. Wicket adalah cara seorang batsman dikeluarkan dari padang. Powerplay merujuk kepada 6 over pertama di mana sekatan lapangan dihadkan. Dengan memahami istilah-istilah ini, anda sudah boleh mengikuti aliran perlawanan dengan lebih baik dan membuat keputusan taruhan yang lebih bijak di xbet100.

Antara ciri unik platform kriket xbet100 yang mendapat ulasan positif dari pemain Malaysia ialah paparan skor langsung yang bersepadu dengan papan taruhan. Anda tidak perlu buka tab lain untuk melihat skor semasa — semuanya ada dalam satu paparan yang tersusun rapi. Ini membolehkan anda membuat keputusan taruhan in-play dengan lebih cepat dan tepat berdasarkan maklumat terkini dari padang.

Permainan Bertanggungjawab: Taruhan sukan termasuk kriket seharusnya dinikmati sebagai aktiviti hiburan, bukan sebagai sumber pendapatan utama. Keputusan sukan tidak boleh dijangka dengan pasti — sentiasa ada faktor mengejut yang boleh mengubah keputusan. Tetapkan had belanjawan harian dan jangan sekali-kali bertaruh dengan wang yang anda tidak mampu rugi. Hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas. Layari Permainan Bertanggungjawab untuk maklumat lanjut.

Maklumat Pantas
  • Taruhan MinimumRM 10
  • Pasaran per Perlawanan100+
  • Taruhan In-PlayYa
  • IPL / T20 / ODI / TestSemua Ada
  • Waktu Operasi24/7
  • Bayaran Kemenangan< 5 minit
Kejohanan Aktif Kini
IPL 2026
T20 – India
LIVE
T20 World Cup
T20 – Antarabangsa
LIVE
Asia Cup 2026
T20 – Asia
LIVE
Siri ODI Eng vs Aus
ODI – 5 perlawanan
LIVE
Kaedah Deposit
Touch 'n Go DuitNow GrabPay Boost ShopeePay FPX Maybank2u CIMB Clicks

Soalan Lazim Tentang Taruhan Kriket di xbet100

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain Malaysia tentang taruhan kriket di xbet100.

xbet100 merangkumi hampir semua kejohanan kriket utama dunia termasuk IPL (Indian Premier League), T20 World Cup, Asia Cup, ODI antarabangsa, siri Test, Pakistan Super League (PSL), Big Bash League (BBL) Australia, The Hundred (England), Caribbean Premier League (CPL) dan banyak lagi. Untuk perlawanan antarabangsa dwi-hala, xbet100 merangkumi semua perlawanan yang melibatkan pasukan-pasukan utama seperti India, Pakistan, Australia, England, Sri Lanka, Bangladesh dan Afrika Selatan.

Taruhan in-play bermaksud anda boleh membuat taruhan semasa perlawanan kriket sedang berlangsung — bukan hanya sebelum perlawanan bermula. Di xbet100, odds kriket dikemaskini hampir setiap bola berdasarkan keadaan semasa di padang termasuk markah terkini, bilangan wickets yang jatuh, over yang berbaki dan faktor lain. Ini membolehkan anda manfaatkan situasi di mana odds berubah secara ketara — misalnya apabila sebuah pasukan kehilangan beberapa wicket berturut-turut dan odds mereka meningkat, atau apabila seorang batsman sedang bermain luar biasa dan memberi tekanan kepada lawan.

Berdasarkan data pemain di xbet100, pasaran yang paling popular dalam kalangan pemain Malaysia adalah: (1) Pemenang Perlawanan — paling mudah dan paling banyak ditaruh; (2) Total Larian Over/Under — popular kerana boleh dianalisis dengan melihat rekod larian sebelumnya; (3) Man of the Match — odds lebih tinggi dan memberikan nilai bagus jika anda boleh mengenal pasti pemain yang sedang dalam bentuk terbaik; (4) Taruhan In-Play semasa Powerplay — popular kerana keputusan 6 over pertama sangat menentukan momentum perlawanan T20; dan (5) Pemenang Kejohanan (Outright) untuk IPL.

Deposit di xbet100 untuk taruhan kriket sangat mudah menggunakan kaedah pembayaran tempatan Malaysia. Selepas log masuk ke akaun anda, pergi ke bahagian Deposit dan pilih kaedah pilihan anda — Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks. Masukkan jumlah deposit (minimum RM30), ikuti arahan pembayaran, dan wang anda akan dikreditkan ke akaun xbet100 anda dalam masa beberapa saat sahaja. Tiada yuran deposit untuk semua kaedah pembayaran Malaysia di xbet100.

Dasar xbet100 untuk perlawanan yang dibatalkan atau ditangguhkan adalah sebagai berikut: Jika perlawanan tidak dimulakan langsung atau dibatalkan sebelum sebarang bola dilempar, semua taruhan akan dibatalkan dan wang dikembalikan sepenuhnya ke akaun anda. Jika perlawanan telah dimulakan tapi kemudian ditangguhkan atau tergendala akibat hujan atau keadaan padang, keputusan ditentukan berdasarkan bilangan over yang telah dimainkan — biasanya memerlukan minimum bilangan over tertentu untuk keputusan dianggap sah. Untuk maklumat terperinci, sila rujuk halaman Terma & Syarat xbet100.
IPL & T20 DUNIA SEDANG BERLANGSUNG

Sedia Bertaruh Kriket Bersama xbet100 Hari Ini?

Daftar percuma, deposit melalui Touch 'n Go atau DuitNow dalam masa bawah 2 minit, dan mulakan taruhan kriket pertama anda pada IPL, T20 Dunia atau Asia Cup sekarang juga.

English